O firmie

Kto pije – ten się upija
Kto się upija – ten zasypia
Kto śpi – ten nie grzeszy
Kto nie grzeszy – ten idzie do nieba

Sens tej bajki jest piękny jak wino, które mamy dla Państwa w ofercie Skarbca Bachusa:
Wino białe, wino różowe, wino czerwone, musujące i prawdziwe szampany
– jest ono istotą i treścią, jednak morał, który wszyscy już znamy brzmi: Pij z umiarem!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich Klientów, również restauracje i firmy, dla których proponujemy atrakcyjne ceny katalogowe (dla zainteresowanych katalogi wysyłamy pocztą lub drogą mailową) lub ustalane na podstawie kalkulacji indywidualnej.


Bachus to bóg żywotnych sił natury, wychowany w mitycznej krainie Nysa przez nimfy i menady, porwie spontanicznym żywiołem każdego, unosząc go do swego zaczarowanego świata wina i słodkiego upojenia.

Wspólnie z Bachusem zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie wraz z bogiem winorośli doznacie Państwo przyjemności delektowania się winem, pochodzącym z kolebki tradycji winiarskich – Francji.

Stworzyliśmy naszą firmę z pasji do wina francuskiego i Francji oraz z chęci przybliżenia Państwu magii smaku tego zakątka starego świata.

„Skarbiec Bachusa” zajmuje się importem i dystrybucją win francuskich i szampanów, które pragniemy Państwu przedstawić w naszej ofercie.


Nasza strona internetowa pozwoli przybliżyć Państwu naszą propozycję win francuskich, które można łatwo zarezerwować przez Internet lub telefonicznie, a my zajmiemy się dostawą pod wskazany adres. Szeroka gama oferowanych przez „Skarbiec Bachusa” win – czerwonych, białych, różowych, musujących, wytrawnych, półwytrawnych, słodkich i szampanów – potrafi zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniego rodzaju wina zależnie od Państwa upodobań lub upodobań osoby, którą chcecie Państwo obdarować tak wspaniałym prezentem, jakim może być francuskie wino.

Serdecznie zapraszamy,
Skarbiec Bachusa